• Prodaja
  • Novo
Lodfiber SFP-FE-LX-SM1310-BIDI/SFP-FE-lx-SM1550-BIDI Huawei kompatibilan 100M 1310/1550NM BIDI 20km primopredajnik

Lodfiber SFP-FE-LX-SM1310-BIDI/SFP-FE-lx-SM1550-BIDI Huawei kompatibilan 100M 1310/1550NM BIDI 20km primopredajnik

 
HRK 20.20

Iznos
Tova je dostupna

SFP-FE-LX-SM1310-BIDI/SFP-FE-lx-SM1550-BIDI. Huawei SFP-FE-lx-SM1310-BIDI/SFP-FE-LX-SM1550-BIDI kompatibilan. Valna duljina : 1310 Nm/1550 Nm 20km. SFP-FE-LX-SM1310-BIDI/SFP-FE-lx-SM1550-BIDI. Huawei SFP-FE-lx-SM1310-BIDI/SFP-FE-LX-SM1550-BIDI kompatibilan. Valna duljina : 1310 Nm/1550 Nm 20km. SFP-FE-lx-SM1310-BIDI/SFP-FE-lx-SM1550-BIDI HUAWEI Kompatibilni 100 M 1310/1550 NM BIDI 20km TRENCEIVER ONE PAIR CIJENA. Broj dijela : SFP-FE-lx-SM1310-BIDI/SFP-FE-lx-SM1550-BIDI Kompatibilan : Huawei brzina podataka : 125 Mbps Valna duljina : 1310nm/1550nm Priključak : Jedan LC kabel Tip : SMF Radni temperaturni raspon : Primjena od 0 ° C do 70 ° C : Brzi Ethernet.


Više informacija

Najbolje ponude u kategoriji