• Prodaja
  • Novo
Addon-mrežne nadogradnje Cisco DWDM-SFP10G-52.52 Kompatibilni SFP+ primopredajnik

Addon-mrežne nadogradnje Cisco DWDM-SFP10G-52.52 Kompatibilni SFP+ primopredajnik

 
HRK 0.67

Iznos
Tova je dostupna

Addon Cisco DWDM-SFP10 G-52.52 Kompatibilni 10 GBASE-DWDM 100 GHz SFP+ primopredajnik (SMF, 1530 NM do 1560 NM, 80km, LC, DOM, TAA)-100% Ispitivano i zajamčeno kompozitno kompliciranje. Addon Cisco DWDM-SFP10 G-52.52 Kompatibilni 10 GBASE-DWDM 100 GHz SFP+ primopredajnik (SMF, 1530 NM do 1560 NM, 80km, LC, DOM, TAA)-100% Ispitivano i zajamčeno kompozitno kompliciranje. ADDON CISCO DWDM-SFP10 G-52.52 Kompatibilni TAA kompatibilni 10 GBASE-DWDM 100 GHz SFP+ primopredajnik (SMF, 1530 NM do 1560 NM, 80km, LC, DOM).


Više informacija

Najbolje ponude u kategoriji